Miks
Kasutada
teenusena?

MAANDAD ETTEVÕTTE RISKE

Töötaja valimise ja palkamisega kaasnevad riskid. Teenuse kasutamine annab võimaluse turusituatsiooni muutudes kiiresti reageerida.

TÄIELIK LÄBIPAISTVUS

Täpne ülevaade tegevustest, mille eest maksad.

SÄÄSTAD PÜSIKULUDELT

Puudub vajadus püsiva ametikoha ja sellega kaasnevate kulude järele.

SAAD KIIRE TEENUSE

Oleme alati Sinu jaoks olemas.

KASUTAD NII PALJU KUI VAJA

Tellides teenust sisse, võib sellest loobuda just siis, kui sobib. Samuti on võimalik kiirelt ja kergelt tegevuse mahtu muuta.

VÄRSKED IDEED JA KNOWHOW

Uued ideed, teadmised ja erapooletu pilk ettevõttele väljastpoolt.

KLIENDID MEIST

 • Väga sümpaatne ja asjatundlik teenindus. Eili on alati leidnud aja, et mistahes segane soov ära kuulata ja pakub omalt poolt välja häid mõtteid ja kaasaegseid turunduslahendusi.

  Urmas Männa OÜ Lepingupank, juhatuse liige
 • Cargobus on Eili teenust sisse ostnud üle 4 aasta. Ja jätkame, kuna meile väga hästi nii sobib. Teenust tellime täpselt vastavalt vajadusele ning seega on ka kulud kenasti kontrolli all. Eili on aidanud meil toota reklaamkinke ja reklaame, korraldada kampaaniaid ning kliendiüritusi, paika panna tegevusplaane ning realiseerida koostöösid. Lisaks on Eili esinduslik ja hea läbirääkija. Kiitused ja tänud.

  Kadri Johanson Cargobus OÜ, tegevjuht
 • Soovitan koostööd Eili Pihlakuga. Eili on Mustamäe Keskuses korraldanud laatasid alates 2016 aasta novembrist ning oleme temaga väga rahul. Kõik on korrektne ja toimib kenasti, temale saab loota. Eili mõtleb kõik detailid läbi ja näeb suurt pilti, mõistab hästi klienti ning on abivalmis.

  Kadri Pekko Mustamäe Keskus, Turundusjuht
 • Lisaks sellele, et Eiliga on rõõm koos töötada, ta on vastutustundlik inimene, kes on võimeline esitama loomingulisi ideid ja need ka ellu viima. Tegeleb kõigi ülesannetega pühendunult ja hea meelega. Soovitan Eilit väga, ta annab kindlasti igale ettevõttele suurt lisaväärtust.

  Yaron Yalonetsky Stroomi kaubanduskeskuse juhataja